UAB IRMARIM
Optimalus kainos ir kokybės santykis

Malkos – tai medžio gabalai (paprastai pliauskos), skirti naudoti kaip laužo, krosnies ar panašaus įtaiso šilumai gauti. Smulkūs deginimui skirti medienos gabaliukai (skiedros, pjuvenos) paprastai malkomis nelaikomi. Malkos yra kietojo biokuro rūšis. Parduodame įvairios kaitros malkas.


Gaminame ir parduodame įvairių rūšių ir kaitros malkas. Nuo veiklos pradžios išskirtinį dėmesį skiriame savo darbo, bei gaminamo produkto  kokybei. Ypatingai didelį dėmesį skiriame malkų gamybai, todėl galime atsakingai patarti, kokias malkas geriau rinktis kūrenant kietojo kuro katile, židinyje ar krosnelėje. Galite rinktis palaidas arba tvarkingai sudėtas ir supakuotas į konteinerius malkas.

Mūsų pasiūla apima skaldytas ir neskaldytas, su pristatymu ir be pristatymo malkas, kurios pateikiamos konteineriuose arba be jų. Jei pageidaujate, pasiūlysime supjautas, suskaldytas ir sudėtas į konteinerius (dėžes – padėklus) malkas. Jums daugiau nebereikės tvarkyti ir perkraudinėti išverstų malkų. Siūlome Jums įsigyti kokybiškas malkas patogiose pakuotėse – skaldytas natūralaus drėgnumo bei skaldytas sausas (galime pasiūlyti ir maišytas).

Teigiama, kad gaivų kvapą skleidžiantis beržinių malkų ryšulys, padėtas prie židinio, teigiamai veikia kvėpavimo takus, užkerta kelią kvėpavimo takų ligoms.

Skirtingos malkų rūšys išskiria skirtingą šilumos kiekį. Malkos skirstomos į labai kaitrias – ąžuolines, skroblines, beržines, kaitrias – uosines, juodalksnines, pušines, vidutinio kaitrumo – eglines, mažai kaitrias – drebulines, gluosnines, liepines. Malkų vertingumas ir kaitrumas taip pat priklauso ir nuo medžio dalies - vertingesnis yra kamienas nei šakos – taip pat priklauso ir nuo jos tankio. Masyvesnė mediena yra kaitresnė.