UAB IRMARIM
- Optimalus kainos ir kokybės santykis

Tašai (brūseliai) - medienos gaminiai, kurių skerspjūvio plotis yra mažiau nei du kartus didesnis už aukštį. Praktiškai tašai (brūseliai) yra kvadratinio arba artimo kvadratiniam skerspjūviui. Statybose tašai (brūseliai) naudojami dažniausiai, kaip atraminės ar laikančios konstrukcijos, pavyzdžiui, dailylenčių tvirtinimui ir karkasui. Dažniausiai tai statramsčiai, kolonos, skersiniai, ilginiai, sijos, grindų sijos ir kt. Priklausomai nuo naudojimo statybose pobūdžio tašai (bruseliai) gali būti obliuoti, džiovinti, antiseptikuoti ir padengti priešgaisriniu tirpalu (antipirenu).


Lentos - pjautos medienos pailgas gaminys, kurio skerspjūvio storis maždaug dvigubai plonesnis nei plotis, o storis neviršija 100 mm. Medinių lentų panaudojimas labai įvairus: tiek apdailai, tiek įvairioms laikančioms konstrukcijoms, parėmimams, pagalbinėms konstrukcijoms ir kt.


Gegnės - statybinė konstrukcija, laikanti vienšlaitį arba dvišlaitį stogą. Stogo danga tvirtinama prie grebėstų arba lentų pakloto, padėtų ant gegnių.Pjautinė statybinė mediena

Nedžiovinta, neimpregnuota

Tašai

Nedžiovinti, neimpregnuoti

Lentos

Nedžiovintos, neimpregnuotos

Gegnės

Nedžiovintos, neimpregnuotos