Apie mus

Nuo pat įmonės įkūrimo 2007 m. siekiame sukurti ilgalaikius santykius su savo klientais, todėl siūlome įsigyti šių mūsų gaminių:

1. Statybinės medienos.

Statybinė mediena - tai neapdirbta mediena, naudojama kaip konstrukcinė medžiaga. Siūlome viengubo arba dvigubo pjovimo, įvairių matmenų statybinę lapuočių ar spygliuočių medieną su transportavimo paslauga arba be jos. Išpjausime bet kokių reikalingų matmenų statybinę medieną, iš lapuočių ir spygliuočių medienos pagal individualų užsakymą. Mes galime gaminti ir tiekti visų dydžių ir specifikacijų statybinę medieną. Statybinės medienos gaminių storis, plotis ir ilgis gali būti labai įvairūs. 

Tašai - medienos gaminiai, kurių skerspjūvio plotis yra mažiau nei du kartus didesnis už aukštį. Praktiškai tašai yra kvadratinio arba artimo kvadratiniam skerspjūviui. Statybose tašai naudojami dažniausiai, kaip atraminės ar laikančios konstrukcijos, pavyzdžiui dailylenčių tvirtinimui ir karkasui. Dažniausiai tai statramsčiai, kolonos, skersiniai, ilginiai, sijos, grindų sijos ir kt. Priklausomai nuo naudojimo statybose pobūdžio tašai  gali būti obliuoti, džiovinti, antiseptikuoti ir padengti priešgaisriniu tirpalu (antipirenu).

Lentos - pjautos medienos pailgas gaminys, kurio skerspjūvio storis maždaug dvigubai plonesnis nei plotis, o storis neviršija 100 mm. Medinių lentų panaudojimas labai įvairus: tiek apdailai, tiek įvairioms laikančioms konstrukcijoms, parėmimams, pagalbinėms konstrukcijoms ir kt.

Gegnės - statybinė konstrukcija, laikanti vienšlaitį arba dvišlaitį stogą. Stogo danga tvirtinama prie grebėstų arba lentų pakloto, padėtų ant gegnių.

2. Medinių tekintų kuolų, kvadratinių stulpų, pabėgių.

Mediniai kuolai, stulpai - tai medienos gaminiai naudojami

 • vaikų žaidimų aikštelių įrengimui, 
 • tvoroms tverti, 
 • įvairioms sodo dekoracijoms gaminti, 
 • medeliams rišti 
 • ir t. t.

Mūsų įmonė gamina:

 • apvalius medinius kuolus;
 • kvadratinius arba stačiakampio formos medinius kuolus.

Kuolų, stulpų galai gali būti:

 • smailinti;
 • nesmailinti
 • apvalinti;
 • tiesiai nupjauti.

3. Medinių padėklų (palečių).

Paletės (arba padėklai) – tai krovinių gabenimo ir sandėliavimo įtaisas. Tai standi plokščia platforma, pritaikyta kilnoti ir vežioti šakiniais krautuvais ir vežimėliais, skirta prekėms ar kitokiems kroviniams sukrauti, kad būtų patogiau tuos krovinius sandėliuoti, tvarkyti, gabenti. Atsižvelgdami į klientų poreikius, gaminame tiek standartinius medinius padėklus, tiek ir nestandartinius medinius padėklus. Taip pat galime pasiūlyti sertifikuotų medinių padėklų, ženklintų IPPC ženklu, kurie yra gaminami laikantis visų ISPM-15 standarto reikalavimų.

4. Malkų.

Malkos – tai medžio gabalai (paprastai pliauskos), skirti naudoti kaip laužo, krosnies ar panašaus įtaiso šilumai gauti. Smulkūs deginimui skirti medienos gabaliukai (skiedros, pjuvenos) paprastai malkomis nelaikomi. Malkos yra kietojo biokuro rūšis. Parduodame įvairios kaitros malkas.

Gaminame ir parduodame įvairių rūšių ir kaitros malkas. Nuo veiklos pradžios išskirtinį dėmesį skiriame savo darbo, bei gaminamo produkto  kokybei. Ypatingai didelį dėmesį skiriame malkų gamybai, todėl galime atsakingai patarti, kokias malkas geriau rinktis kūrenant kietojo kuro katile, židinyje ar krosnelėje. Galite rinktis palaidas arba tvarkingai sudėtas ir supakuotas į konteinerius malkas. Mūsų pasiūla apima skaldytas ir neskaldytas, su pristatymu ir be pristatymo malkas, kurios pateikiamos konteineriuose arba be jų. Jei pageidaujate, pasiūlysime supjautas, suskaldytas ir sudėtas į konteinerius (dėžes – padėklus) malkas. Jums daugiau nebereikės tvarkyti ir perkraudinėti išverstų malkų. Siūlome Jums įsigyti kokybiškas malkas patogiose pakuotėse – skaldytas natūralaus drėgnumo bei skaldytas sausas (galime pasiūlyti ir maišytas). Teigiama, kad gaivų kvapą skleidžiantis beržinių malkų ryšulys, padėtas prie židinio, teigiamai veikia kvėpavimo takus, užkerta kelią kvėpavimo takų ligoms. Skirtingos malkų rūšys išskiria skirtingą šilumos kiekį. Malkos skirstomos į labai kaitrias – ąžuolines, skroblines, beržines, kaitrias – uosines, juodalksnines, pušines, vidutinio kaitrumo – eglines, mažai kaitrias – drebulines, gluosnines, liepines. Malkų vertingumas ir kaitrumas taip pat priklauso ir nuo medžio dalies - vertingesnis yra kamienas nei šakos – taip pat priklauso ir nuo jos tankio. Masyvesnė mediena yra kaitresnė.
 
5. Biokuro (granulių, briketų).
 
Biokuras kasmet tampa populiaresnis. Turimos šiuolaikiškos biokuro gamybos ir deginimo technologijos leidžia efektyviai naudoti praktiškai visas miško bei medienos perdirbimo pramonės atliekas. Pagrindinis UAB IRMARIM biokuro šaltinis - medienos biomasė, t.y. medienos apdirbimo šalutiniai produktai ir atliekos.Kietasis biokuras vertinamas pagal šilumingumą (kuris priklauso nuo biokuro kilmės), drėgnumą ir peleningumą. 
 
 

 

 

 
Rašyk
Skambink